Kdo jsme?

Babs Aydin

Ten nápad přišel jako blesk z čistého nebe – uděláme kalendář! O pět minut později už jsme s Nikou spřádaly první plány a teď v ruce držíte už čtvrté vydání! Moc ráda čtu, běhám, fotím, píšu a chodím do lesa. Sním o životě na samotě v roubence, kde bych sbírala byliny a trhala luční kvítí. Pořád něco vymýšlím a pak se divím, že na nic nemám čas☺ Žiju s Milým a dcerou Meryem a píšu o tom na blogu www.zivotsturkem.cz. Můj život je blázinec a je to boží!

Nika Malá

Kdo jsem? Jsem žena, dcera, vnučka, matka a od toho se vše odráží☺ Jsem holka na mateřské se skvělým synem. Mám muže, který za vše může a dítě, které nemůže za nic☺ Mám ráda vše i porážku a nenávidím vše i porážku. Žiju jak se dá i s kým se dá. Jsem rudná i nerudná. A hlavně jsem svá a vo tom to je☺

Barča Říhová

Jsem blogerka, co píše hlavně o jídle. Můj blog najdete na www.rebarboraskitchen.com. Baví mě objevovat vše nové, shromažďovat kuchařky a dělat jídlem radost, z čehož vyplynula i má první kniha Jedlé dárky. V psaní, foodstylingu a focení jsem se našla. Miluju kvalitní čokoládu, květiny, léto, knihy, svoji postel, svou rodinu a blízké. Vše se snažím dělat srdcem a s láskou, protože Láska je odpověď.

Martina Koşar

Jsem Martina a jsem milovnicí Turecka, turecké kultury, zvyků a hlavně jídla! Poprvé jsem se do Turecka vydala na výlet díky univerzitnímu programu a teď jsem velká fanynka této země. A jídlo je jedna z těch hlavních věcí, proč se do Turecka s mým tureckým manželem tak ráda vracím! Když požitek z jídla doplníte i tureckou hudbou nebo vůní tureckého čaje, jedná se o nezapomenutelný zážitek.

Vytvořte si s Mozello web nebo e-shop.

Rychle, snadno a bez programování.

Nahlásit porušení pravidel Podrobnosti